Startovní listina

st. č. přijmení jméno klub SPAC čas.start kategorie
1 MLYNÁŘOVÁ Kateřina ACS DRAK VRBNO 10:00:00 Žy
2 NOSKOVÁ Kateřina CK Orlík Orlová 10:01:00 Žy
3 RUPOVÁ Dominika 10:02:00 Žy
4 HURÁČOVÁ Marketa CK FESO Petřvald 10:03:00 Žy
5 MÍČKOVÁ Magdaléna ACS DRAK VRBNO 10:04:00 Žy
6 LANTOVÁ Zuzana CPV Krnov 10:05:00 Žy
7 SMUDALOVÁ Pavla ACS DRAK VRBNO 10:06:00 Žy
8 SVĚRKOT Daniel SK JIŘÍ TEAM 10:07:00 Žml
9 BLÁHA Robin CK Orlík Orlová 10:08:00 Žml
10 BERNÁT Adam SK JIŘÍ TEAM 10:09:00 Žml
11 PIETRZYK Šimon Skvělá kola 10:10:00 Žml
12 PŘIDAL Tobiáš TJ Uničov 10:11:00 Žml
13 HLAWICZKA Viktor Skvělá kola 10:12:00 Žml
14 HAVRLANT Jakub ACK Stará Ves n. O. 10:13:00 Žst
15 KYJONKA Štěpán CK FESO Petřvald 10:14:00 Žst
16 FIÁLEK David ACS DRAK VRBNO 10:15:00 Žst
17 SVĚRKOT Šimon SK JIŘÍ TEAM 10:16:00 Žst
18 WYSZYŃSKI Aleksander Dar-Bud Team 10:17:00 Žst
19 KAMENICKÝ Jan CK Orlík Orlová 10:18:00 Žst
20 MAJDANICS Marek ACK Stara Ves 10:19:00 Žst
21 VALL Jan Mapei Merida Kaňkovský 10:20:00 Žst
22 PŘIDAL Tomáš TJ Uničov 10:21:00 Žst
23 10:22:00
24 10:23:00
25 10:24:00
26 10:25:00
27 10:26:00
28 10:27:00
29 10:28:00
30 10:29:00
31 10:30:00
32 10:31:00
33 10:32:00
34 10:33:00
35 10:34:00
36 BYRTUS Lukáš TJ TŽ Třinec SPAC 10:35:00 A
37 MAZUR Dominik CPV Krnov SPAC 10:36:00 M
38 KYJONKA Ondřej CK FESO Petřvald 10:37:00 M
39 HAŠEK Max SK Bagbike SPAC 10:38:00 M
40 VAHALÍK Jan CYKLOKRAMO SPAC 10:39:00 M
41 HURÁČ Vojtěch CK FESO Petřvald SPAC 10:40:00 M
42 KUŠNÍR Ondřej BIKE SPORT servis Opava 10:41:00 M
43 KOTRA Vojtěch CK FESO Petřvald SPAC 10:42:00 M
44 HUSIČKOVÁ Zdeňka Skvělá kola SPAC 10:43:00 Ž
45 LANTOVÁ ML. Romana CPV Krnov SPAC 10:44:00 Ž
46 WEGLARZOVÁ Kristýna CK Feso Petřvald SPAC 10:45:00 Ž
47 CHMUROVÁ Jana Team Forman Cinelli SPAC 10:46:00 Ž
48 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM SPAC 10:47:00 Ž
49 BUČÍKOVÁ Hana ACS DRAK VRBNO SPAC 10:48:00 Ž
50 LANTOVÁ ST. Romana CPV Krnov SPAC 10:49:00 Ž
51 JAKLOVÁ Ivana CK Hobby Bohumín SPAC 10:50:00 Ž
52 VAVREČKOVÁ Lenka TJ Baník Karviná 10:51:00 Ž
53 BÁRTA Miroslav SK Bagbike SPAC 10:52:00 E
54 ANDRZEJEWSKI Andrzej Czernica Masters SPAC 10:53:00 E
55 TEŠNAR Tomáš Yogi racing Ostrava SPAC 10:54:00 E
56 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO SPAC 10:55:00 E
57 MOTL Bohumir Kolík Hobby Bohumín SPAC 10:56:00 E
58 ERTEL Jiří Yogi racing Ostrava SPAC 10:57:00 E
59 HLAVATÍK Ladislav Racing Olešna FM SPAC 10:58:00 E
60 MISINA Andrzej ACK Stara Ves SPAC 10:59:00 E
61 ZDANOWICZ Marek Kolík Hobby Bohumín SPAC 11:00:00 E
62 SKOTNICA Josef SKP Opava SPAC 11:01:00 E
63 SAVKA Miroslav CK Orlík Orlová SPAC 11:02:00 E
64 MASNÝ Milan Racing Olešna FM SPAC 11:03:00 E
65 NOVÁK Milan Yogi racing Ostrava SPAC 11:04:00 E
66 PEKARČÍK Jiří CYKLOKRAMO SPAC 11:05:00 E
67 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec SPAC 11:06:00 E
68 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech- Pro a Mrnůštík SPAC 11:07:00 E
69 PILECKI Stanislav Cykloservis MB SPAC 11:08:00 E
70 LESZCZYNSKI Xawery Kolík Hobby Bohumín SPAC 11:09:00 E
71 DANĚČEK Pavel CPV Krnov SPAC 11:10:00 E
72 PĚGŘIMEK Milan CK Orlík Orlová SPAC 11:11:00 E
73 MRAKVIA Zdeněk TJ TŽ Třinec SPAC 11:12:00 E
74 CHMURA Petr Team Forman Cinelli SPAC 11:13:00 D
75 LYSEK Vladimír CC La´DRACO SPAC 11:14:00 D
76 MÍČEK Oldřich 2K bike klub Odry SPAC 11:15:00 D
77 ŠKARKA Jiří Kolík Hobby Bohumín SPAC 11:16:00 D
78 MACIĄG Wojciech GATTA BIKE- RS 11:17:00 D
79 ŁAWICKI Dariusz Czernica Masters SPAC 11:18:00 D
80 JAKL Jiří CK Hobby Bohumín SPAC 11:19:00 D
81 KASPRZYK Andrzej KK Twomrak 11:20:00 D
82 ZVONÍČEK Radomír FORCE KCK Zlín SPAC 11:21:00 D
83 BARAN Petr SK Bagbike SPAC 11:22:00 D
84 PRASKI Henryk Kolík Hobby Bohumín SPAC 11:23:00 D
85 DAŇHEL Mojmír BikeStyle.cz SPAC 11:24:00 D
86 BENEŠ Petr Yogi racing Ostrava SPAC 11:25:00 D
87 PELC Ladislav FORCE KCK Zlín SPAC 11:26:00 D
88 WILHELM Jaroslav Kolík Hobby Bohumín SPAC 11:27:00 D
89 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát p. Radhoštěm SPAC 11:28:00 D
90 ZMUDA Jan Lokomotiva Krnov 11:29:00 D
91 NIEMCZYK Jan TJ TŽ Třinec SPAC 11:30:00 D
92 ŠVAN Miroslav ACS DRAK VRBNO SPAC 11:31:00 D
93 SIŘÍNEK Aleš SK Bagbike 11:32:00 D
94 SATINSKY Alexandr Yogi racing Ostrava SPAC 11:33:00 D
95 MOTYKA Tomáš KILPI RACING TEAM SPAC 11:34:00 D
96 MAJTNER Petr Cykloservis MB SPAC 11:35:00 D
97 GLOMB Richard KILPI RACING TEAM 11:36:00 C
98 KUBALA Martin Kellys Bikeranch Team 11:37:00 C
99 HOLONA Martin COBRAM Vianor SPAC 11:38:00 C
100 JANCZURA Piotr Dar-Bud Team 11:39:00 C
101 GALUŠKA Tomaš FORCE KCK Zlín SPAC 11:40:00 C
102 HAŠEK Petr SK Bagbike   11:41:00 C
103 BABAN Marcel Cykloservis MB SPAC 11:42:00 C
104 HRUBÝ Martin SK Bagbike SPAC 11:43:00 C
105 JAROŠ Martin Racing Olešna FM 11:44:00 C
106 BLAHUT Radek cykloblahut maxbike SPAC 11:45:00 C
107 MATULA Krzysztof KK Twomark 11:46:00 C
108 PECHA Martin KILPI RACING TEAM SPAC 11:47:00 C
109 PIETRZYK Vratislav Skvělá kola SPAC 11:48:00 C
110 MACHOTKA Karel Yogi racing Ostrava SPAC 11:49:00 C
111 KUBALA Janusz Cykloservis MB SPAC 11:50:00 C
112 GRZESIAK Slawomir Gatta Bike-RS 11:51:00 C
113 BUCHAL Ivo Racing Olešna FM SPAC 11:52:00 C
114 GALATÍK Roman CK Continental Frenštát p. Radhoštěm SPAC 11:53:00 C
115 FIERLA Jan CK FESO Petřvald SPAC 11:54:00 C
116 ČERVENÝ Lukáš Cykloservis MB SPAC 11:55:00 C
117 MITRENGA Petr Skvělá kola SPAC 11:56:00 C
118 SEKTA Rafał JAFI SPORT BIKE TEAM 11:57:00 B
119 FOLTYN Jiří Kolík Hobby Bohumín SPAC 11:58:00 B
120 HEINRICH Lukaš BikeStyle.cz SPAC 11:59:00 B
121 HRADIL Michal FORCE KCK Zlín SPAC 12:00:00 B
122 BAJTEK Daniel     12:01:00 B
123 TOVÁREK Ondřej SK Kociánka Brno 12:02:00 B
124 MOSIOŁ Norbert TKKF Pawlowice   12:03:00 B
125 BOLLO Roman Yogi racing Ostrava SPAC 12:04:00 B
126 PILECKI Michal Cykloservis MB SPAC 12:05:00 B
127 NOVÁK Jakub KILPI RACING TEAM SPAC 12:06:00 B
128 STONIŠ Dušan NOVATOP-LAPIERRE   12:07:00 B
129 WROŻYNA Rafał JAFI SPORT BIKE TEAM 12:08:00 B
130 HLAWICZKA Martin Skvělá kola SPAC 12:09:00 B
131 FRYC Bohdan KILPI RACING TEAM SPAC 12:10:00 B
132 PETŘÍK Zdeněk BikeStyle.cz SPAC 12:11:00 B
133 KOZÁK Pavel CYKLOKRAMO SPAC 12:12:00 B
134 SLAVÍK Jiří FORCE KCK Zlín SPAC 12:13:00 B
135 DUŽÍK Josef CK Continental Frenštát p. Radhoštěm SPAC 12:14:00 B
136 NOWOK Michał JAFI SPORT BIKE TEAM 12:15:00 B
137 UVÍRA Václav CK Orlík Orlová SPAC 12:16:00 B
138 STANČÍK Martin CK Continental Frenštát p. Radhoštěm SPAC 12:17:00 B
139 MATLAK Wojciech Polart Nutraxx Team   12:18:00 A
140 LEŚNIEWSKI Michał Bike Atelier Team 12:19:00 A
141 ODVÁRKA Ivo FORCE KCK Zlín SPAC 12:20:00 A
142 HAŁADUS Szymon BikeStyle.cz SPAC 12:21:00 A
143 MOTYKA Adam KILPI RACING TEAM SPAC 12:22:00 A
144 BESTWINA Michal UKS Sokol Kety   12:23:00 A
145 CHODYNIECKI Piotr BikeStyle.cz SPAC 12:24:00 A